Blast Tank 3D Oyun Tanıtımı

5

Öncelikle hepinize merhaba. Uzun zamandır yazı eklemiyodum. Artık içerik eklemenin kolayına kaçacam biraz ve sizlere android uygulama ve oyun tanıtımları yapacağım. İlk oyun tanıtımı da son indirdiğim oyun olan Blast Tank 3D ‘e nasip oldu.

Süper Tank

Oyun giriş ekranı yukarıdaki resmin ta kendisidir. Basit bir giriş sayfası işte. Herneyse oyunumuzu başlatınca da karşımıza ilk seviye tankı geliyor. Tankı seçip oynamaya başlayabilirsiniz.

Tank kendisi ateş ediyor. Oyundaki amaç sizin üstünüze gelen ve size ateş eden tankların karşı ateşle imha edilmesidir. Diğer tankları patlattıkça içinden sağlık, para, silah vs.. içerikler çıkabiliyor. Oyunda ilerledikçe tankınıza yeni silahlar alabiliyorsunuz. Tankınıza hız kazandırabilme, sağlık yükseltebilme, bariyer alma, tankların üzerine ateşler yağdırma gibi özellikler mevcut. Oyun ilerledikçe üstünüze daha fazla tank geldiğinde keyifli dakikalar başlıyor. Bir yandan kaçıp bir yandan teker teker onları haklamak eğlenceli. Otobüs gibi sarsıntılı mekanlarda oynanabilen bir oyun ayrıca, bu yüzden telefonumdan silmiyorum bu oyunu 🙂

Bu arada oyun ekranında bir çok yerde Super Tank yazıyor. Oyun 2 farklı isimle Play storeda yayınlanmış sanıyorum. İki oyun da birnirinin aynısıdır bu da böyle bilinsin.

Hosting disk alanım bitti sayılır bu nedenle bu seferlik çok az ekran görüntüsü paylaşıyorum sizlerle. Dış kaynaklı görsel kullanmıyorum, teklif dahi etmeyin prensip meselesi. Bu seferlik idare edeceksiniz artık 🙂

Android Marketten indirebilirsiniz.

custom_gallery
images not found
Paylaş.

Yazar Hakkında

Girişimci ruhlu mühendis adayı. Yazılım meraklısı, CBS sever. Dağda bayırda pedallamaya hayır demez.

5 yorum

    • Görgüsüz Herif on

      Bence gayet uzun soluklu. Yani tamam hergün oynamıyorum ama özellikle toplu taşıma araçlarında elim bu oyuna kayar 😀

Leave A Reply