YGS – LYS Konu Anlatım Uygulamaları

3

Üniversite sınavlarına hazırlanan arkadaşlarımızın en büyük sorunlarından birisi şüphesiz ki iyi konu anlatım kaynaklarının bulunmamasıdır. Ben de onlara bir nebze yardım edebilmek için YGS – LYS uygulamaları geliştirdim. Birkaç farklı uygulama geliştirdiğim için de ayrı ayrı tanıtmak yerine bir yazıda hepsini tanıtmak istedim.

Bu uygulamaları yaparken sonuç itibariyle bir program yazdım. Daha sonra diğer içerikleri de yükleyerek yeni isimlerle yayınladım. Evet, bunlar hep gelir ve toplam indirme sayısını artırma yöntemleridir 🙂

Burada tanıtacağım uygulamalarımla ilgili genel olarak şunları söyleyebilirim. Körfez Video sayfasındaki videoları kaliteli bir formatta size sunuyor. Hem android cep telefonlarından hem de android tabletlerden sorunsuz ve pratik olarak videoları takip edebilirsiniz. Bu arada ne yazıkki kullandığım bazı apiler gereği android 3.0 ve üstü sistemlerde çalışıyor. Wifi bağlantısıyla kullanmanızı öneririm. Bir de eklemek isterim ki uygulama yan yattığında dersleri tam ekran olarak izleyebilirsiniz.

Eh artık tanıtım faslına geçebiliriz. İlk olarak;

YGS Matematik Konu Anlatım

Hikayemiz bu uygulamayla başladı. Her yıl 2 milyon insanın YGS sınavına girdiği göz önünde bulundurulunca ve matematik fark attıran ders olunca önce bundan başlamak istedim. Uygulamada basit eşitsizliklerden mantığa, kümelerden problemlere, rasyonel sayılardan kartezyen çarpııma kadar pek çok mat 1 konusu mevcut. Bir ekran görüntüsü verelim hemen.YGS Matematik 1 Android Uygulaması
Google Play Adresi >>

 

 

 

 

LYS Matematik Konu Anlatım

Baktım YGS’de işler iyi gidiyor hemen LYS Matematiğe de el atayım dedim. Bu uygulamamda çarpanlara ayırmadan parabollere, karmaşık sayılardan türeve, özel tanımlı fonksiyonlardan integrale kadar tüm matematik 2 konu anlatımları ve örnek soru çözümleri mevcut.

Google Play Adresi >>

Matematik 2 LYS Android Konu Anlatım

YGS – LYS Geometri Konu Anlatım

Artık konu anlatım uygulamalarım bir seri oldu diyebiliriz. Serinin 3. uygulaması da geometri için tabi bunu ygs – lys olarak ayırmadım tek uygulamada tüm konuları sundum. Üçgende ve doğruda açıdan uzay geometrisine kadar hemen hemen tüm konuların anlatımı ve çözümlü sorularını bu uygulamamda bulabilirsiniz. Uygulamaların içerisindeki tam konu listesini Google Play sayfalarında açıklama kısmında yazmıştım zaten oradan da görebilirsiniz. Google Play Adresi >>

geometri

 

YGS – LYS Fizik Konu Anlatım

(20.10.2014) Seriye artık fen derslerini de eklemeye başladım. Onlarca konuda 140+ videoyla tüm sayısal öğrencilerinde olması gereken bir program. Hatta YGS LYS’nin ötesinde üniversitedeki fizik derslerinde dahi size yardımcı olacak bir uygulama.

Google Play Adresi >>

 

YGS – LYS Kimya Konu Anlatım

(31.10.2014) Muhtemelen serinin son uygulaması bu olacak. Detaylı bilgi için Play Store sayfasına göz atarsınız.

Google Play Adresi >>

 

Şuanda da çalışmalarım devam ediyor, serinin devamı yakında sizlerle olacak onları da buradan paylaşacağım.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Girişimci ruhlu mühendis adayı. Yazılım meraklısı, CBS sever. Dağda bayırda pedallamaya hayır demez.

3 yorum

  1. Pingback: +5000 İndirme!

  2. Hocam sağolun varolun öncelikle.ama uygulamaladan geometri ve lys matematik google playda yok. Ve ygs matematikte aon android güncellemesinden sonra durdu mesajı veriyor.

    • Merhaba. Evet LYS Matematik google’ın insanfsızlığı yüzünden kaldırıldı. Yakın zamanda yeniden değişik bir formatta çıkarmayı düşünüyorum ancak. Diğer uygulamaların android 5 güncellemesinden sonra çökmeleriyle ilgili araştırma yapıyorum şuan, yakın zamanda bu sorun da giderilecektir.

Leave A Reply